Святкування свого 30-річчя “БеркутБуд” розпочав із Говерли

Святкування свого 30-річчя “БеркутБуд” розпочав із Говерли

Найстарший на Закарпатті торгівельний комплекс із продажу будматеріалів “БеркутБуд” розпочав низку заходів до свого 30-річчя. Незважаючи на солідний вік, компанія почувається молодо, бадьоро та впевнено крокує до вершин. У переносному і прямому розумінні. З нагоди ювілею минулими вихідними колектив на чолі з директором Андрієм Сугаєм символічно підкорили найвищу точку України - Говерлу.

 

Круті урвища, спека, виснажливий підйом, божевільне серцебиття - ніщо не зупинило відчайдухів з “Беркута”, котрі надумали підкорити Говерлу. І не просто так, а з нагоди. Наступного року відомий на Закарпатті торгівельний комплекст “БеркутБуд” святкує 30-річчя. Чим не привід, - подумали в колективі, - засвідчити таку подію спільним підняттям на вершину? Вирішили – зробили!

- Десь близько півроку ми готувалися до цього сходження. Моніторили погоду, тому що досить важко вгадати з погодою на Говерлі. Але, дякувати Богу, все у нас вийшло. Погода супер, у всіх хороші емоції, позитивні враження, тому ми дуже раді що це зробили. Сподіваюся, будемо продовжувати в такому ж дусі, - каже  керівник відділу маркетингу Євгенія Повх.

Торгівельному комплексу “БеркутБуд” насправді є чим пишатися за 30 років діяльності. Це найбільша і найстарша мережа з продажу будматеріалів на Закарпатті. На рахунку компанії близько 6 тисяч збудованих об’єктів, 9 магазинів-складів по області, 6 тисяч позицій товарів. За статистикою, кожен 4-й закарпатець – клієнт “БеркуБуду”.  Його люблять, йому довіряють. Колектив цим пишається і не має наміру зупинятися. Навпаки – підкорює нові вершини. 

- Згідно із загальною думкою колективу - це певний рубікон, який кожна людина повинна у своєму житті пройти. Мені приємно, що багато наших працівників, які до цих пір тут не були, захотіли це зробити. Особисто для себе і для фірми. А оскільки це 30 років, то хотілося, щоб це було щось особливе. Наприклад, Говерла, - підкреслив на висоті 2061 м. керівник ТК “БеркутБуд” Андрій Сугай.

 Сам він не тільки на рівні з молоддю легко здолав найвищу точку України, а й нагородив усіх відчайдухів. Підкорювачам Говерли було вручено медалі “За мужність”. Вони блистіли й грали на сонці, їх не знімали до вечора, вони слугували в цей день ознакою того, що ти є частиною великого дружнього колективу, якого не зламає будь-яка перешкода.

- Ні, важко не було, тому що це був наш стимул, досягнення нашого колективу і я з задоволенням це зробила – здійснила власну давню мрію, а ще й з таким класним колективом, як “БеркутБуд”, - ділиться враженнями начальник відділу кадрів Інна Тимко.

Її доповнює комерційний директор Юрій Ремета:

- Коли ми почали наше сходження і коли я побачив, скільки ще йти, то, зізнаюся, трошки засумнівався. Але перші 500 метрів показали, що нічого страшного нема і треба долати цю гору. Сьогодні у нас в машині співав Вакарчук: “Це перша із вершин”. Так що це перша з вершин, але далеко не остання. Вона показала, що ми можемо, що ми легко підкорюємо перешкоди і коли ми команда, то нам все вдається.

Робота оргкомітету була на найвищому рівні: замовлено транспорт і проживання, усі члени експедиції отримали індивідуальне доручення, харчі і воду рівномірно розподілили по всім наплічникам, спільно організовували пікніки, готували бутерброди і уважно стежили за станом здоров’я кожного колеги.

- Безперечно, це позитив, тому що це об’єднує колектив, і в будь-яких компаніях повинно таке бути. Це дуже всіх гуртує. Я, чесно кажучи, не вірив, що всі дійдуть, але мені дуже приємно, що в підсумку ми тут всі на вершині і чудово проводимо час, - сказав під час фотопаузи Олександр Сабадош, менеджер з питань регіонального розвитку.

Командна вилазка і Говерла настільки сподобалися усім учасникам експедиції, що вирішили наступної круглої дати не чекати, а щороку підкорювати одну з вершин. Тим паче, що їх немало на Закарпатті. Повідомили про це директору. А він що? Він не проти.

- Звичайно, я буду підтримувати такі ініціативи. Підкорення тих 2-тисячників, які в нас є, напевно це завдання кожного закарпатця як мінімум, - погодився Андрій Сугай.

На “Беркуті” кажуть, що вміють вправно працювати і так само відпочивати. А святом і гарним настроєм з нагоди свого 30-річчя фірма готова ділитися і зі своїми клієнтами. А тому протягом року на всіх покупців “БеркутБуду” чекають чудові сюрпризи. Словом, це компанія, з якою завжди приємно мати справу – і в горах, і в низинах. 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...