"Свобода" закликає перевірити тих, хто виготовляє угорські паспорти

Закарпатська "Свобода" звертається до правоохоронних органів області – управління СБУ, МВСУ та прокуратури – з вимогою здійснити перевірку щодо зафіксованого заклику до мешканців Іршави виготовляти угорські паспорти. Про це 22 лютого 2013 року повідомив голова Закарпатської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олег Куцин, - інформує прес-служба партії.

Як розповів очільник закарпатських націоналістів, свободівці Іршави зафіксували факт відкритого пропагування подвійного громадянства, що заборонено Конституцією та чинним законодавством України.

"В Іршаві місцеві свободівці виявили розклеєні містом оголошення такого змісту: "Виготовлення мадярських паспортів громадянам України". Попри те, що на оголошенні не зазначено жодних контактів, не важко здогадатися, хто зацікавлений у тенденції поширення подвійного громадянства на Закарпатті. Факт відкритої агітації за подвійне громадянство є порушенням Конституції та чинного законодавства України. Вкотре наголошуємо, що такі дії несуть відкриту загрозу суверенітету України", – наголосив Олег Куцин.

Закарпатська обласна організація ВО "Свобода" вимагає від правоохоронних органів Закарпатської області – управління СБУ, МВСУ та прокуратури здійснити перевірку цього факту та дати йому правову оцінку.

"Свобода" нагадує, що, перебуваючи на Закарпатті з робочим візитом, народний депутат України свободівець Валерій Черняков чітко заявив, що видавання угорських паспортів загрожує експансією Угорщини на суверенну територію України. Також він наголосив, що така проблема є притаманною для всіх прикордонних областей. Проте органи СБУ, мабуть, ще не отримали команди на реагування.

 

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання