Новини

Свалявщина перерахувала на підтримку Української армії 566 тисяч гривень

Протягом серпня 2014 року платниками Свалявського району сплачено до державного бюджету 566 тис. грн. військового збору.

Нагадуємо, що це новий податок, який введено тимчасово – починаючи з 3 серпня 2014 й до 1 січня 2015 року на підтримку Української армії.

Ставка збору становить 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Військовим збором оподатковуються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних, компенсаційних або інших виплат і винагород, які нараховуються платнику у зв’язку із трудовими відносинами або за цивільно-правовими договорами, виграші у державну та недержавну лотерею.

З доходів, що були нараховані до 3 серпня, але виплачені після цього терміну, військовий збір не стягується.

Звертаємо увагу! Фізичні особи - суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від того, на якій системі оподаткування вони знаходяться, не сплачують за себе військовий збір із доходів, отриманих у межах їх підприємницької діяльності. Також цей збір не сплачується громадянами , які не отримують доходів, що входять до фонду оплати праці, зокрема, це стосується пенсіонерів, - пише Свалявська ОДПІ.

Автор: Yaryna
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.