36-річна жінка викрала тримісячну дитину із лікарні у Сваляві
3 вересня близько сьомої вечора із палати дитячого відділення Свалявської ЦРЛ, 36-річна жінка викрала тримісячного хлопчика. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.