На Свалявщині під час пожежі ледь не померла жінка
19 травня о 15:12 до свалявських рятувальників надійшов виклик про пожежу на горищі прибудови до житлового будинку 59-річної мешканки райцентру.
19 травня о 15:12 до свалявських рятувальників надійшов виклик про пожежу на горищі прибудови до житлового будинку 59-річної мешканки райцентру.
Прокуратура Свалявського району провела у Плосківській сільській раді перевірку, за результатами якої виявили, що посадовці сільради, через неналежне виконання своїх службових обов’язків завдали державі збитків на 175 тис. грн. Наразі проводиться досудове розслідування, за фактом вчинення кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).
Пожежа виникла в одній із кімнат житлового будинку, який належить 47-річному власнику. Загорання помітили сусіди, які й повідомили рятувальників. За словами очевидців, даний будинок зажив недоброї слави серед місцевого населення, адже вогняна стихія сюди навідується вже не вперше. Перед цим будинок горів два роки тому, а ще кілька років до того, внаслідок отруєння продуктами горіння, тут загинула бабця теперішнього господаря.
Маючи відповідну оперативну інформацію, оперативники карного розшуку Свалявського райвідділу міліції зупинили на вулиці міста підозрілу перехожу. Нею виявилася 29-річна непрацююча мешканка м. Сваляви, яка, помітивши працівників міліції, кинула на землю пачку з-під цигарок, в якій міліціонери виявили суху подрібнену речовину рослинного походження, з виду схожу на марихуану, вагою близько 13 грамів.
На Свалявщині міліціонери виявили кілька кілограмів марихуани на суму більше 1 мільйона гривень, - повідомляє УМВС України в Закарпатській області.
У Сваляві, вчора ввечері, інспекторами районного ДАІ зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2109». Поки інспектори спілкувалися з водієм, 23-річний пасажир відкрив дверцята авто та викинув на узбіччя коробку з патронами до нарізної зброї.
На офіційному сайті Президента України розміщено укази про звільнення голів закарпатських РДА - наразі дванадцятьох із тринадцяти.
Головний міліціонер Свалявщини, полковник міліції Людвіг Файт провів зустріч з керівництвом загону Народної самооборони району, на якій узгодили механізм координації дій громадського формування з правоохоронцями.
У Свалявський райвідділ міліції надійшло повідомлення від невідомого громадянина про те, що в с.Голубине сталася ДТП. На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група.
Вчора, 12 лютого, до 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Свалява завітали учні 2-3 класів місцевої загальноосвітньої школи №3.