Суд залишив у комунальній власності магазин в Ужгородському районі

Як повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області,  суд не дозволив Сюртівському сільському споживчому товариству незаконно привласнити будівлю магазину.

Рішенням Господарського суду Закарпатської області, завдяки принциповій позиції прокуратури, відмовлено у задоволенні позову до сільської ради. 

Як повідомила начальник відділу представництва інтересів громадян і держави в судах  Алла Андрейчик: «Ужгородською міжрайонною прокуратурою, за результатами моніторингу Єдиного державного реєстру судових рішень, з метою захисту інтересів держави, було здійснено вступ  у розгляд Господарським судом Закарпатської області справи за позовом Сюртівського сільського споживчого товариства до Ужгородської районної спілки споживчих товариств та Паладь-Комарівської сільської ради про визнання права власності за набувальною давністю за Сюртівським ССТ на будівлю магазину загальною площею понад 116 м. кв.».

Як встановлено в ході вивчення матеріалів справи, представником Сюртівського ССТ не надано суду жодних належних та допустимих доказів, які б надавали підстави для виникнення права власності у товариства на спірну будівлю за набувальною давністю. Відтак, приміщення магазину залишилось у комунальній власності, – йдеться у повідомленні прес-служби прокуратури Закарпатської області. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання