Новини

Суд задовільнив апеляційну скаргу управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міськради

До управління позивалася колишня керівниця колишнього закладу НВК №10, яка вимагала визнати незаконним та скасувати наказ про її звільнення та просила поновити її на роботі. 

17 вересня апеляційний суд підтвердив: дії міської влади є законними та правомірними. Постанова набрала законної сили з дня її прийняття.

Суд зазначив, що звільнення екс-очільниці НВК №10 з роботи було проведено у відповідності до вимог трудового законодавства.

Нагадаємо, що минулоріч сесією міськради прийнято рішення про реорганізацію семи НВК міста. Це відбулося на виконання нових вимог Закону України «Про освіту». Всіх нових керівників новостворених закладів освіти відповідно до Закону було обрано за результатами конкурсного відбору. В результаті реорганізації НВК №10 було поділено на два самостійні заклади: заклад дошкільної освіти №10 та ліцей №10.

Позивачка брала участь у конкурсі на посаду керівника ліцею №10 , проте за результатами конкурсу не була визнана переможцем. Натомість скаржниця намагалася поновитися на посаді директора ліквідованого НВК №10 – закладу, якого вже не існує та перевестися до новоствореного закладу.

Мукачівська міська рада

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.