Суд обрав запобіжний захід двом підозрюваним у підпалі офісу угорців в Ужгороді

Суд  обрав запобіжний захід двом підозрюваним у підпалі офісу угорців в Ужгороді

Сьогодні, 6 березня, Ужгородський міськрайонний суд обрав запобіжний захід – тримання підвартою без визначення застави двом підозрюваним  у підпалі офісу Твариства Угорської культури Закарпаття 42-річному Олексанру Білобородьку та 54-річному Володимиру Кондратенку, мешканцям Кропивницького.

Рішення суду оголосила судя Ірина Шепетко, вона також зазначила, що фігурантам справи було змінено підозру із ч.2 ст.194 Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах шляхом підпалу, вибуху на ст. 258 – терористичний акт. «Запобіжні заходи у вигляді домашнього арешту, застави, взяття на поруки не можуть бути застосовані до осіб, які підзроюються чи обвинувачуються у вчиненні злочину передбачені статтею 258 КПК України», – зазначила суддя.

«Судом враховано позитивну характеристику, міцні соціальні зв’язки 42-річного чоловіка (наявність на утриманні двох дітей), а також й той факт, що підозрюваний – учасник АТО.

До уваги слідчим суддею прийнято й те, що інший підозрюваний - 54-річний мешканець Кропивницького, який до слова також є учасником АТО, має інвалідність другої групи», - йдеться у повідомленні прес-служби Ужгородського міськрайонного суду.

Суд ухвалив задовільнити клопотання прокуратури і обрати запобіжний засіб стосовно підозрюванихтримання підвартою з 4 березня по 2 травня.

Як відомо, на сьогодні підозру вручено трьом особам, яких звинувачують у вчиненні підпалу офісу Товариства угорської культури Закарпаття. Двох з них затримано: Олександра Білобородька та Володимира  Кондратенка. Обидва брали участь в АТО. Про це повідомив прокурор Олександр Андришин.

За словами адвоката Володимира Кондратенка його підзахисний кілька разів був в АТО і в 2017 році отримав інвалідність 2-ої групи, до проходження подальшої служби надалі непридатний.  «Йому (Володимиру Кондратенку) вручили підозру, але ще не допитували. – прокоментував адвокат Євген Шалига.

Як повідомлялося раніше, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль вчора, 5 березня, повідомив, що правоохоронці затримали злочинців, що в ніч на 27 лютого підпалили офіс Товариства угорської культури Закарпаття (ТУКЗ). А також встановили особу організатора нападу на угорський центр в Ужгороді. За його даними, це – співробітник «міністерства держбезпеки» (МГБ) невизнаного Придністров’я, який одразу після вчинення злочину «втік додому».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...