Суд: Берегівський лісівник не вчиняв корупційного злочину

Суд: Берегівський лісівник не вчиняв корупційного злочину

Учора, 13 лютого, відбулося завершальне судове засідання у кримінальному провадженні щодо обвинувачення працівника Берегівського лісового господарства.

Нагадаємо, інцидент трапився 26 липня минулого року. Представниками правоохоронних та силових органів було зафіксовано отримання працівником, майстром лісу, коштів у розмірі 13 тис грн за відпуск деревини ( дров паливних) породи дуб ніби- то поза офіційним бухгалтерським обліком державного підприємства, що було кваліфіковано як отримання неправомірної вигоди ( хабаря). Його було затримано у порядку ст. 208 КПК України. Щодо працівника було відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України ( вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою) та обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Однак, органом досудового розслідування не було доведено наявність у діях працівника складу злочину, передбаченого ст. 368 КК України. Відтак, з працівника було зняте обвинувачення за корупційною статтею. Сьогодні Берегівським районним судом було завершено розгляд цієї справи, повідомляє пресслужба  ЗОУЛМГ 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання