Сучасні меблі для дитячої кімнати

Сучасні меблі для дитячої кімнати

Зазвичай батьки підходять дуже відповідально до дизайну дитячої кімнати. Адже дуже важливо щоб дитяча була зручно облаштована для повноцінного розвитку дитини з урахуванням її вподобань та віку.  Окрім таких важливих речей як безпека та зручність потрібно звернути увагу на їх дизайн та підібрати меблі, які б подобалися вашому малюку. Також під час вибору меблів потрібно врахувати, що дитяча кімната повинна задовольняти три потреби: відпочинок, навчання та ігри. 

Зазвичай батьки стикаються із завданням обрати такі меблі для дитячої, які б легко вмістили багато дитячих речей та не займали забагато місця, залишаючи вільний простір. Найважче впоратися із цим завданням, якщо ви маєте справу із маленькою кімнатою. Зазвичай, у такому випадку, незамінними стають меблі-трансформери. Для того щоб залишити максимально вільного місця вашій дитині для гри краще купувати компактні шафи та стелажі, які ставляться впритул до стін, взагалі замінити їх вбудованими шафами.

Дизайнери фабрики Май Бейбі  рекомендують починати вибір меблів для дитячої із вибору ліжка. Для економії простору це можуть бути ліжка які, наприклад, мають ніші для зберігання речей або двоярусні ліжка із ігровою зоною. Також відмінним варіантом можуть стати ліжка-комоди або висувні ліжка.

Наступним об’єктом  в облаштуванні дитячої кімнати зазвичай є зона для навчання. Іноді батьки обмежуються купівлею лише стола і стільчика, однак дитині, також, потрібно кудись скласти зошити та підручники, тому шафа або стелаж є необхідними для навчальної зони. Для таких цілей  найкраще обрати готовий меблевий комплекс, в якому поєднуються стелажі із письмовим столом.  З метою економії простору навіть існують комплекси, які, окрім поличок і стола, включають в себе вбудовану шафу та ліжко.

І, мабуть, найцікавішим для вашої дитини буде облаштування ігрової зони. Маленькі діти будуть в захваті від спортивної шведської стінки. Також батькам потрібно передбачити місце для тримання іграшок. Найкраще якщо це буде окрема шафа, або виділені полички в шафі для одягу чи книжок. Так як діти найчастіше люблять гратися на підлозі, батькам потрібно потурбуватися про здоров’я малюка. Для цього в дитячій кімнаті потрібен м’який та теплий килимок, занадто активним діткам можна придбати гімнастичний мат. В ігровій зоні можна також розмістити столик для малювання або столик для чайної церемонії для маленьких леді.

 

Loading...
Зображення користувача Марьяна.

Які чудові меблі! Дуже приємно, що про наших діточок так дбають, та стільки уваги приділяють створенню для них чудових умов! Не хочу бути банальною, але ми колись навіть не мріяли про таку красу... Між іншим, коли ліжечка та інші меблі будуть куплені - саме час подбати про ковдри, подушки та постільну білизну, адже саме з нею дитина контактує піч час сну. Досить корисні поради від фахівців стосовно вибору постільної білизни я прочитала у статті: https://www.business-gazeta.ru/article/321218 - раджу глянути.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання