Сучасне відділення "Ощадбанку" з'явилося в Ужгороді

Сучасне відділення "Ощадбанку" з'явилося в Ужгороді

Перше на Закарпатті і одне з трохи більше десятка загалом по Україні відділень за новим стандартом універсальної банківської установи відкрили сьогодні в Ужгороді на вулиці Минайській.

Це відділення державного «Ощадбанку», в якому, зокрема, проводиться і виплата пенсій.

Особливість нового офісу в тому, що весь спектр банківських послуг доступний і для людей з особливими потребами, для цього передбачені всі зручності. Універсальні термінали і телефонний зв'язок із колл-центром банку діють також у цілодобовому режимі.

Біля відділення та в самому приміщенні викладена спеціальна спрямовуюча плитка для незрячих, каси, крім звичайного формату, є і такі, що пристосовані для людей на візках та зі спеціальними пристроями (мікрофоном, навушниками) для слабочуючих. Передбачені зручні крісла для очікування, туалети з усіма зручностями для відвідувачів з особливими потребами і навіть ніша для милиць. Працівники відділення, а їх більше десятка, пройшли спеціальне навчання, як допомогти клієнтам з вадами слуху, зору тощо.

На відкриття запросили юних спортсменів – призерів чемпіонатів України: з лижних гонок – Вадима Шутка, фехтування – Надію Дьолог, плавання – Вієлану Іжовську. 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання