Студія стилю Kira Plastinina даруватиме клієнтам подарунки з нагоди відкриття у «Дасторі»

Студія стилю Kira Plastinina даруватиме клієнтам подарунки з нагоди відкриття у «Дасторі»

Отримати безкоштовно одну дизайнерську модель з колекції одягу однієї із найвідоміших дизайнерок світу – Кіри Пластініної – таку змогу матимуть ужгородські модниці та поціновувачі сучасного молодіжного стилю у суботу, 6 жовтня. Саме цього дня на території ужгородського торговельного центру «Дастор» відкриють нову Студію стилю Kira Plastinina.

Отримати такий подарунок можна буде, придбавши 2 речі з асортименту Студії. Тобто третя річ – безкоштовно. Акція діятиме тільки у день відкриття Студії стилю Kira Plastinina (з 10.00 до 21.00). На цей момент із Москви прибуде нова колекція відомого бренду, прихильницею якого, як відомо, є навіть Періс Хілтон. 

Студії стилю Kira Plastinina пропонує речі на всі випадки життя - чи це вечірка, чи ділова зустріч, побачення чи прогулянка.

У Студії представлені вироби для широкої вікової категорії клієнтів. «Ми одягнемо як 15-річних, так і 30-35 річних дівчат у різних стилях: це повсякденний одяг, класика, спортивного стилю, денім», - кажуть фахівці з моди ужгородської Студії стилю.

Студія стилю Kira Plastinina чекає усіх шанувальниць гарного і якісного одягу за адресою: м. Ужгород,  вул. Собранецька, 160, бутікова галерея торговельного центру «Дастор».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...