Студенти ЗакДУ навчатимуться і у Варшаві

Студенти ЗакДУ навчатимуться і у Варшаві

Для студентів Закарпатського державного університету відкриваються багато нових шляхів та перспектив для всебічного розвитку і самовдосконалення не тільки в стінах вузу, а й за його межами в рамках підписаних договорів.

Закарпатський державний університет оголошує набір студентів на участь у «польсько-українській магістерській програмі подвійних дипломів» за спеціальностями: «психологія», «право», «менеджмент», «управління та адміністрація», «політологія», «фінанси та бухгалтерський облік».

Здобувши диплом освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр», студенти Закарпатського державного університету можуть  вступати до магістратури Університету фінансів та управління у м. Варшава (Польща). Студенти Університету мають можливість проходження практики в різних приватних і державних установах Польщі та за кордоном.

 «Польсько-українська магістерська програма подвійних дипломів» дає унікальну можливість  студентам ЗакДУ одночасно навчатися  у двох університетах, здобуваючи український та європейський дипломи. Програма передбачає інтенсивне вивчення фахових дисциплін, поглиблене вивчення польської мови, а також студенти матимуть можливість отримати сертифікат з англійської мови Кембриджського університету,  брати участь у міжнародному студентському обміні та проходженні практики у рамках стипендіальної програми «Erasmus».

Крім того, завдяки домовленості між навчальними закладами, студенти ЗакДУ будуть отримувати комплексну допомогу в процесі навчання і працевлаштування протягом усього терміну навчання у Варшаві, - повідомили в ЗакДУ.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...