Студент УжНУ став абсолютним переможцем Кубку області з пауерліфтингу

У Перечині відбулися змагання за Кубок області з пауерліфтингу серед чоловіків, в яких взяли участь силачі з семи регіонів Закарпаття.

Збірну команду Ужгорода представляли спортсмени УжНУ, котрі тренуються під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання Андрія Федорішка. Справжнім героєм турніру став третьокурсник математичного факультету Євген Криса, який у ваговій категорії до 74 кг підняв у жимі лежачи 205 кг (така вага не скорилася навіть переможцям у важких категоріях), а у сумі триборства набрав 675 кг, що на 25 кг вище за норматив майстра спорту України. У ході змагань  він п’ять разів встановлював рекорди Закарпаття, перевершивши у підсумку попереднє обласне досягнення на 45 кг і став абсолютним переможцем Кубку області.

Успішно виступили також студенти факультету фізичного виховання і спорту Антон Гичка і Віталій Троян, які з однаковим результатом посіли відповідно 3-е і 4-е місця у своїй вазі (Антон був трохи легшим за Віталія), вперше виконавши 1-й розряд. У надважкій ваговій категорії бронзовим призером став доцент кафедри туризму Роман Корсак.

Зараз кращі силачі університету готуються до Кубку України з пауерліфтингу та чемпіонату країни серед студентів ВНЗ, що пройдуть наприкінці листопада.