Стартував сезон на Ужгородській дитячій залізниці. ФОТО

Стартував сезон на Ужгородській дитячій залізниці. ФОТО

Із 1 травня в Ужгороді знову запрацювала дитяча вузькоколійна залізниця. Саме завдяки їм унікальний дитячий об’єкт після семирічного простою вдалося відновити в серпні 2016 року. Навесні цього року паводок на Ужі підтопив колію дитячої вузькоколійки, однак, на щастя, не завдав їй шкоди. Тому літній сезон залізниця почала планово і без будь-яких ексцесів.

У свій перший цьогорічний рейс залізниця вирушила у супроводі духового оркестру, при цьому всі місця для дітей і їхніх батьків сьогодні були безкоштовними, інформують в ОДА.

Для довідки: Ужгородську дитячу вузькоколійку почали будувати в 1945 році, а запустили в 1947-му. З тих пір вона працювала в літній сезон без перерви 62 роки. У 2009-му через брак фінансування вузькоколійку закрили, а для її відновлення знадобилося аж сім років. Ужгородська дитяча залізниця – найкоротша в Україні, довжина її колії становить 1,2 км. Однак для багатьох поколінь ужгородців та закарпатців вузькоколійка на березі Ужа стала одним із символів обласного центру, тому її запуск став особливою подією для всього Закарпаття.

Фото: Закарпатська ОДА, сторнка Дитячої залізниці у facebook.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання