Новини

Стартує виборча кампанія: проголосуй там, де живеш

 У четвер, 3 вересня, о 12.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, головною темою якого стане старт 5 вересня виборчої кампанії до місцевих виборів. 

Усього тиждень лишився для того, щоби ужгородці змогли змінити виборчу адресу за місцем фактичного проживання, а не прописки.  

  До 10 вересня громадяни, які не мають реєстрації в своїх громадах, мають можливість  стати повноцінними виборцями там, де вони постійно мешкають та обирати органи місцевого самоврядування. Це стосується щонайменше 5,5 млн громадян України - внутрішньо переміщених осіб, трудових мігрантів, виборців без зареєстрованого місця проживання.

  Скільки людей скористалися такою можливістю в регіоні? Яка процедура подачі документів і скільки часу лишилося для того, щоб встигнути? Чому можуть відмовити у Держреєстрі виборців і як убезпечити себе від цього? Про це, а також щодо побоювань імовірних зловживань розкажуть учасники прес-конференції:

●          Тетяна Дурнєва, директорка ГО "Громадський холдинг "Група впливу» (он-лайн підключення);

●          Григорій Жирков, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради;

●          Ярослав Гулан, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Закарпатській області;

●          Анжела Бабкіна,  радниця з питань внутрішньо переміщених осіб ГО «Закарпаття –Донбас».

 

Під час заходу відбудеться зміна виборчої адреси в прямому ефірі.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.