Новини

Станції дозування хімреагентів – переваги використання устаткування

Використання різноманітних хімічних реагентів – кислот, лугів, органічних та неорганічних сполук потребує відповідального та знаючого підходу, особливо, коли мова йде про їх дозування. Завдяки стрімкому розвитку технічних засобів зараз дозування хімреагентів можна виконати з допомогою спеціального устаткування, яке дозволяє завжди отримувати оптимальний результат.

Саме тому дедалі частіше для таких цілей використовують так звані станції дозування реагентів (СДР), асортимент яких на сьогоднішній день просто вражає. Приміром, на сайті компанії «СК Групс» можна замовити найрізноманітніші варіанти СДР від провідних виробників, що вирізняються високою якістю, ефективністю та тривалими експлуатаційними властивостями.

Чому варто використовувати СДР для дозування реагентів

  • По-перше, увесь процес автоматизований, дозування реагентів відбувається за імпульсом, що дозволяє в результаті отримати найкращі результати;
  • По-друге, використання СДР виключає перерозхід дорого вартісних хімічних реагентів, відтак на їх купівлю прийдеться витрачати помітно менше коштів, аніж зазвичай;
  • По-третє, станції досить прості у використанні, керуванні та програмуванні, а сам процес дозування реагентів проходить без участі людини;
  • По-четверте, устаткування доступне з будь-яким способом монтажу – залежно від умов використання, потреб та інших подібних моментів;
  • По-п’яте, станції дозування практично не потребують обслуговування, тому при належній експлуатації вони завжди будуть, так би мовити, «на ходу».

Крім того, варто наголосити на тому, що ще однією сильною стороною СДР є те, що дана станція також в жодному випадку не доступить передозування хімреагентів, що є дуже важливо і актуально.

Як працює станція дозування хімреагентів

СДР функціонує наступним чином: апарат укомплектований спеціальним розхідоміром, який відслідковує об’єм води, що надходить. Отримані дані з допомогою електричних імпульсів передаються на дозуючий насос, котрий в свою чергу прочинає вприскувати необхідну кількість хімічних реагентів у воду. Все відбувається в автоматичному режимі, без участі людей.

Використання станції дозування реагентів – запорука економічно вигідної та ефективної обробки води на об’єктах будь-яких масштабів. Головне, використовувати виключно сертифіковане технічне устаткування від іменитих виробників, купуючи їх в провірених та авторитетних продавців.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.