Новини

Сталеві радіатори: ключові переваги

Якщо вірити статистиці, понад 80% вітчизняного ринку опалювальних приладів займають сталеві радіатори. Це дійсно феноменальний показник! В чому ж секрет успіху?

В першу чергу, варто відзначити, що сталеві радіатори https://nasha-stroyka.com.ua/uk/stalnie-radiatori/свого часу були створені в період енергетичної кризи, коли виникла гостра потреба в енергозберігаючих приладах. А їх високі технічні і якісні характеристики виявилися настільки високими, що одразу ж припали до смаку споживачам.

5 «плюсів» сталевих радіаторів

Хоча подібні радіатори можуть виглядати по-різному, проте в будь-якому випадку з їх допомогою можна облаштувати збалансовану та легкокеровану систему опалення. І це перевірений факт.

Крім того, виокремимо наступні переваги:

  • Можна запросто регулювати температурний режим з допомогою спеціального регулятора – це дозволяє підтримувати оптимальний мікроклімат в оселі;
  • Високий рівень тепловіддачі. Це, зокрема, дозволяється досягти завдяки спеціальній П-подібній формі;
  • Стриманий та акуратний зовнішній вигляд, котрий вписується практично в будь-який дизайн інтер’єру;
  • Можна обирати різну потужність батарей;
  • Величезний вибір різноманітних типорозмірів та варіантів – малі, великі; білі, чорні; трубчаті, панельні, секційні тощо.

Більше того, сталеві батареї мають оптимальне співвідношення «ціна – якість, досить прості у догляді, позаяк мають рівну і гладеньку поверхню. Також можна запросто провести внутрішнє прибирання, попередньо знявши верхній короб. Ще один важливий «плюс» - незначна вага, відтак, у разі необхідності, демонтувати їх і перенести не складе великих труднощів.

Де купити високоякісні сталеві радіатори

Якщо ви вирішили оновити опалювальну систему вашої домівки, зокрема, встановити сталеві радіатори, найбільший вибір подібних товарів представлений в інтернет-магазині «Наша Стройка» https://nasha-stroyka.com.ua/. Вся продукція є сертифікованою, відповідає сучасним нормам і стандартам, має оптимальні цінники та доставляється по всій Україні всіма доступними способами.

Завдяки сучасному та інтуїтивно зрозумілому веб-сайту шукати та замовляти все необхідне для системи опалення дуже просто і легко. У разі виникнення запитань можна запросто проконсультуватися з фахівцями клієнтської підтримки, котрі не тільки нададуть потрібну інформацію, але й допоможуть обрати найкращу товарну позицію.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.