Новини

Справа щодо будівництва мега-курорту на Свидовці розглядатиметься у Верховному Суді

У середу, 29 вересня, відбудеться судове засідання щодо справи будівництва гірськолижного курорту на Свидовці у Касаційному адміністративному суді.


Про це повідомляє спільнота Free Svydovets.

«Все почалося з того, що місцевих жителів с. Лопухово, с. Чорна Тиса та смт. Ясіня розташованих довкола гірського масиву Свидовець, було неналежно повідомлено про проведення громадських слухань у їхніх селах, на яких місцеві жителі змогли б подати свої пропозиції у підтримку чи заперечення  щодо детального плану території туристично рекреаційного комплексу (ТРК) «Свидовець». Разом з МБО «Екологія - Право - Людина» місцеві жителі подали позов до суду про визнання незаконними розпорядження Тячівської та Рахівської РДА про затвердження детального плану території ТРК  «Свидовець»», – нагадують активісти спільноти  Free Svydovets.

У суді першої інстанції юристи-екологи, активісти та місцеві жителі отримали рішення суду на користь збереження Свидовця, але апеляційний суд став на сторону забудовників.

«Три роки тому була подана касаційна скарга адвокатами МБО «Екологія - Право - Людина» та Адвокатське об'єднання "Войченко і Дульський". І от нарешті ми дочекалися судового засідання», – йдеться у дописі Free Svydovets.

Судове засідання заплановане на 29 вересня, початок об 11:00 за адресою м. Київ,  вул. Московська 8, корп.5.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.