Співпрацю ТОВ «Ядзакі Україна» та Ужгородського центру професійно-технічної освіти визнано однією із найкращих в Україні

Співпрацю ТОВ «Ядзакі Україна» та Ужгородського центру професійно-технічної освіти визнано однією із найкращих в Україні

У кінці березня цього року в Київському Палаці дітей та юнацтва проходила важлива подія освітньої галузі України — Дев’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти — 2018».

Цьогоріч у роботі взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу.Одним із представників Закарпаття бувУжгородський центр професійно-технічної освіти, а саме презентовано співпрацю на основі дуальної системи освіти з ТОВ «Ядзакі Україна».Адже метою виставки була популяризація інноваційного досвіду навчальних закладів України щодо розбудови національної системи освіти.Упродовж трьох днів виставку відвідало понад 14 тисяч осіб.

Роботу виставки супроводжувала насичена змістовна тематична програма, яка містила: конференції, презентації, семінари, тренінги, майстер-класи та інше. Освітяни й науковці з різних регіонів країни обговорили нагальні проблеми модернізації галузі, шляхи інтеграції до європейського освітнього простору.

У конкурсі з тематичної номінації «Інноваційна модель сучасного закладу професійної (професійно-технічної) освіти в контексті освітніх реформ» ДНЗ «Ужгородський центр професійно-технічної освіти» отримав срібну медаль та диплом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки. Тому можна сміло сказати, що така співпраця набрала нових обертів і в майбутньому пророкує ще суттєвіший успіх проекту.

Сергій Тимко, директор ДНЗ «УЦПТО» розповідає, що боротьба була складною, адже кожен хотів якнайкраще представити свою співпрацю із роботодавцями. Та комісія уважно дивилася за роботою учня, відзначала позитивний вплив такої співпраці на економіку країни у майбутньому і вирішили дати срібло саме співпраці училища та ТОВ «Ядзакі Україна».

«Таке визнання дає нам бачення, що ми на правильному шляху, — розповідає Сергій Миронович. — Навчання за дуальною системою знижує відтік молодих кадрів за кордон, адже молодь зараз звертає увагу не тільки на рівень заробітної плати, а й на соціальні пакети та гарантії роботодавця. А це є важливим кроком для розвитку економіки України».

У свою чергу виконавчий директор ТОВ «Ядзакі Україна» Мілош Босак коментує: «Нашу компанію радує успішність проекту, тим паче, що оформити співпрацю між нами та Ужгородським центром професійно-технічної освіти було непросто. Чотири роки тому потенціал у такій моделі побачив директор центру Сергій Тимко і я погодився із тих же причин. Як видно, ідея сподобалася не тільки нам двом, вона викликала резонанс і на виставці всеукраїнського масштабу. Ми повинні розглядати будь-які моделі співпраці  схожого характеру, якщо хочемо зацікавити частину молодої генерації у їх подальшому розвитку в Україні.»

Діана Білецька

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...