Новини

Сомалійці через Закарпаття хотіли потрапити у Словаччину

Минулої доби прикордонники Чопського загону затримали чергових мігрантів, які прямували до Словаччини «навпростець». Цього разу відмінно спрацювали військовослужбовці відділу «Стужиця», що у Великоберезнянському районі.

Двоє чоловіків, вихідців з африканського континенту, вирішили потрапити на терени ЄС в обхід пунктів пропуску. Врахувавши досвід першої спроби, коли дістатись Євросоюзу їм завадили прикордонники відділу «Гута», «туристи» вирішили податись в гори. Проклавши новий маршрут за допомогою мережі інтернет, чоловіки скористались послугою служби таксі, яка доставила їх за Великий Березний. Далі вони попрямували пішки. Проте, на підступах до державного кордону вони були затримані нарядом від вищевказаного підрозділу.

Чоловіки зізнались, що рухались до Словаччини. При собі не мали жодних документів, а охоронцям рубежу повідомили, що є громадянами Сомалі.

Затриманих було доставлено до підрозділу та складено відповідні адміністративно-процесуальні документи за спробу незаконного перетину державного кордону. Рішення про відповідальність перед законом та їх подальшу долю визначить суд, - прес-служба Чопського прикордонного загону.

Автор: Gabriella Rudenko
Новини інших ЗМІ
Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.