Сьогодні зібралися члени Ужгородського міськвиконкому

Передусім члени виконкому надали дозвіл на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою, інформують у міськраді.

- ПАТ “Закарпаттяобленерго” на 10 діб для проведення капітального ремонту Кл-10 Кв від ПС Ужгород-5 до ТП-249 по вул. Гвардійській - Рилєєва - Загорській.

- “ЕКО ХХІ ст.” тривалістю по 5 діб для облаштування зупинок громадського транспорту на пл. Шандора Петефі, на пл. Поштовій, по пр. Свободи, 2, по вул. Олександра Фединця, 5.

- гр. Данилюку В.Д. на 5 діб для облаштування водопостачання та каналізації житлового будинку на вул. Тепличній, 3.

Одному громадянину в проханні надати 5 діб для облаштування зовнішніх мереж водопостачання та каналізації до будівлі на перехресті вул. Возз’єднання, 65 - Дмитра Снігурського, 16 на засіданні відмовили.

Початком робіт вважатиметься день офіційного повідомлення департаменту міського господарства про виконання робіт. Термін дії рішення - 30 днів із дати його прийняття.

За дорученням міського голови Ужгорода Богдана Андріїва ближчим часом підготують пропозиції щодо заходів, які гарантуватимуть якісне відновлення після проведення будь-яких земляних робіт.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...