Сьогодні визначать Міс Ужгород 2014

Сьогодні визначать Міс Ужгород 2014

Вже сьогодні Ужгород дізнається імя людини, яка цілий рік носитиме горде звання найгарнішої дівчини міста над Ужем – «Міс Ужгород 2014». Традиційно, вже відбулись 2 конкурсні дні – конкурс талантів та конкурс топ-модель. За положенням конкурсу – переможниці вже потрапили до фіналу. Сьогодні до них приєднаються Міс інтернет симпатія, яку обирали на інтернет-порталі «onepost.com.ua» та Міс глядацькі симпатії, яку оберуть в залі. Журі вибере ще 2 дівчат, які їм сподобались і саме з цих 6 дівчат визначатиметься Міс Ужгород 2014.

Отож, все сьогодні, о 19.00 в драмтеатрі всі бажаючі матимуть змогу відвідати конкурс та підтримати своїх улюблениць. Захід відбувається за підтримки депутата ужгородської районної ради Мегели Романа Романовича. В журі очікують на відомі імена: директора конкурсу краси «Міс Львів» та «Міні-Міс Львів» - Володимира Місяйла; актора, виконавця головних ролей у фільмах «Синевир» та «Тіні незабутих предків» - Богдана Юсипчука; фотографа та скаута, який відкрив світу відомих топ-моделей та акторок Ольгу Куриленко, Наталію Водянову. Сашу Пивоварову – Олексія Васильєва; ведучого та продюсера конкурсу «Міс Україна Всесвіт» - Олексія Дівєєва-Церковного та співачку Ренату Штіфель.

Нагадаємо, що переможниця конкурсу отримає в подарунок туристичну путівку до Європи від партнера конкурсу – туристичного агентства «Трайдент Хіт» та подарунок від комп’ютерного магазину «Ентер». Також вона матиме змогу брати участь в конкурсі «Міс Україна 2015». І та ІІ віце-міс представлятимуть наш край на національних конкурсах краси «Міс Україна-Всесвіт» та «Міс Принцеса України».

Організатори конкурсу – модельне агентство «One models» під патронатом «Міс Україна». Генеральний партнер – глянцевий журнал «ONE», ексклюзивний партнер – компанія «WORLD», генеральний інформаційний партнер – радіо «Люкс ФМ», головний інформаційний партнер – рекламна агенція «Позитив». Партнери: кафе «Саламандра», магазин комп’ютерної техніки «Ентер», кафе «Какао», магазин брендового одягу «PUMA», фітнес-клуб «Viper Gym», коньячний завод «Тиса», магазин квітів «Flover Shop», медична лабораторія «Astra Dia», фітнес-клуб «Fit Curves», торговельний центр «Дастор», служба охорони «Легіон», салон краси «Propaganda», салон краси «Наталія Чудо», супермаркет «Вопак», салон окулярів та лінз «Оптика Нова», фотостудія «Коцка», компанія «Фаберлік», магазин бренового одягу «A.Tan», РА «Бограч», дизайн студія «Ruslana-Dekor», ресторан «Tempo», магазин одягу «Oxygen», корпорація «Чорій^Чигрик». Офіційні фотографи – Ліля Маланяк, Томі Бодов і Аліна Гусар. Офіційні відеографи – Ярослав Тарканій і Іван Головчак.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання