Сьогодні в Ужгороді відзачили правоохоронця-чемпіона

Сьогодні в Ужгороді відзачили правоохоронця-чемпіона

З нагоди Дня фізичного виховання та спорту чемпіона України з ММА за версією WEST FIGHT Михайла Демиду відзначили грамотою Головного управління Нацполіції в Закарпатській області

Сьогодні, 8 вересня, в Україні відзначають День фізичного виховання та спорту. Цей день – можливість для українців згадати видатних спортсменів, яких подарувала світові країна, і порадіти тій обставині, що на зміну старим йдуть молоді легенди.

З нагоди відзначення свята сьогодні, під час урочистостей на площі Народній в Ужгороді, грамотою Головного управління Нацполіції в Закарпатській області нагородили нашого правоохоронця-чемпіона. Михайло Демида - чемпіон України з ММА по версії WEST FIGHT.

Привітати полісмена-чемпіона з Днем фізичного виховання та спорту на урочистості завітали заступник начальника Головного управління Нацполіції в Закарпатській області Іван Пеняк і начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП області В‘ячеслав Галеєв.

Після короткого курсу молодого бійця, який продемонстрували на ринзі закарпатські поліцейські, В‘ячеслав Назипович урочисто вручив лейтенантові поліції Михайлові Демиді Грамоту Головного управління Нацполіції Закарпаття.

Поліцейського-чемпіона нагородили за вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту, якісну підготовку з тактики самозахисту поліцейських та активну співпрацю з Федерацією боксу Закарпатської області.

Відділ комунікаціїполіції Закарпатської області

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання