Сьогодні в Ужгороді оберуть нових перевізників для 25-и міських маршрутів

19 січня 2016 року в приміщенні малої зали засідань виконавчого комітету Ужгородської міської ради відбудеться засідання конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників на 25 міських автобусних маршрутах загального користування.


Конкурс вперше відбудеться за умов, які скрупульозно розроблені за активної участі представників громадськості, безпосередньо Громадської ради Ужгородської міської ради і вперше грунтуються на підставі обстеження пасажиропотоків.

Умови конкурсу розроблені з метою забезпечення перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах у повному обсязі, особливо в години "пік", оптимізації структури рухомого складу та підвищення ефективності його роботи, збільшення кількості оборотних рейсів на маршрутах, встановлення чітких інтервалів між рейсами, фіксованого початку та закінчення роботи автобусів на кожному маршруті, а також впровадження GPS-систем на транспортних засобах, що дасть змогу встановити чіткий контроль за роботою автомобільних перевізників. Робота автобусів на багатьох маршрутах відповідно до звернень громадян та з урахування пропозицій представників Громадської ради подовжена до 23.00 год.

Перевезення пасажирів на маршрутах регулюватиметься новим договором про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування, у якому чітко зазначені зобов'язання та права сторін щодо виконання вимог нормативно-правових актів, які регламентують роботу пасажирського автомобільного транспорту загального користування.

Договором передбачено, що виконавчий комітет та громадськість матимуть дієві важелі впливу на переможців конкурсу, а також можливість на конкурсних засадах змінювати недобросовісних перевізників.

На фото:

умови конкурсу 2010 року;


умови конкурсу 2015 року: 

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання