Сьогодні в Ужгороді – показові виступи прикордонників

У рамках проекту «Цим переможемо» сьогодні, 23 серпня, у День прапора України поблизу «Совиного гнізда» на вулиці Ракоці розгортаються показові виступи прикордонників.

Службовці Чопського прикордонного загону покажуть не лише техніку й озброєння, за допомоги яких обороняють державні рубежі, а й продемонструють, як саме вони це роблять. Так, у програмі – робота мобільної застави із затримання умовного порушника, робота кінологів зі службовим собакою на пошук нелегальних предметів, а також виступи із залученням піротехніки.

Усі відвідувачі, в тому числі діти, зможуть подивитися у тепловізор, потримати автомат та «прицілитися» у гранатомет, залізти на квадроцикл, приміряти на себе форму прикордонника та поспілкуватися з чоловіками і жінками в зелених кашкетах про таку важливу та доволі близьку закарпатцям службу. Дещо з устаткування, яке є нині на озброєнні в закарпатських прикордонників, уперше демонструватиметься громадськості.

Приходьте в центр міста – буде цікаво! Покази прикордонників уже розгортаються, а поруч із ними діятиме і локація Руху підтримки закарпатських військових.

Усі деталі й анонси проекту – тут:

https://www.facebook.com/%D0%A6%D0%B8%D0%BC-%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BC%D0%BE-109723566381984/?fref=ts

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...