Новини

Сьогодні у Воловці протестували проти бездіяльності голови РДА Рогової

 20 лютого у смт Воловець в приміщенні райдержадміністрації півсотні місцевих мешканців провели акцію протесту проти бездіяльності голови Воловецької РДА Валентини Рогової. Серед присутніх були також керівництво місцевої державної адміністрації та районної ради. Про це повідомляє громадський активіст Віталій Грегор. 

Серед питань, про які наголосили присутні - це повна бездіяльність очільниці Воловеччини в сфері освіти та медицини. Шкільні туалети досі в жахливому стані і діти змушені ходити туди на вулицю, зокрема взимку. Є проблема з виплатою "гірських доплат" технічним працівникам районної освіти і систематичні затримки по виплаті основної заробітної плати. Також наголосили і на незадовільному стані доріг в районі, що шкодить як місцевим, так і розвитку туризму.

У підсумку учасники протесту підписали звернення до голови Воловецької райради Івана Лопіта щодо включення до розгляду наступної сесії райради питання про звіт за пророблену роботу В.Рогової та оголошення їй недовіри.

Окрім того, ініціативна група готує звернення і до в.о. голови Закарпатської ОДА Олексія Гетманенка з проханням звільнити В.Рогову із займаної посади, яка була призначена ще попередньо владою.

Сама ж очільниця Воловецької РДА заперечила проти всіх зауважень мешканців та наполягала на тому, що вона працює ефективно.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.