Сьогодні у «Кобзарі» за прилавком був Юрій Остапець

Сьогодні у «Кобзарі» за прилавком був Юрій Остапець

У середу, 6 грудня, у книгарні «Кобзар» у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» із читачами та відвідувачами спілкувався кандидат політичних наук, професор, декан факультету суспільних наук Ужгородського національного університету Юрій Остапець.

Автор представив дві книги, що вийшли друком наприкінці минулого року. Науково-популярний нарис закарпатських учених «Закарпаття в незалежній Україні: 1991 – 2016», за словами Юрія Остапця, це книга, якої не вистачало, оскільки Закарпаття має багато чудових видань, що стосуються сфери туризму, однак такої ґрунтовної праці, яка б віддзеркалювала суспільно-політичне життя краю, до цього не було. Авторами виступили  Михайло Басараб, Руслан Жиленко, Михайло Зан, Віктор Кічера, Юрій Остапець, Ганна Попович, Володимир Тарасюк, Маріан Токар, Сергій Федака, Василь Химинець, Федір Шандор. Книга охоплює різні сфери життя Закарпаття з часів Незалежності України.

Друга книга – «Еволюція партійної системи України» описує розвиток політичних структур, об’єднань та їхню роль під час виборів Президентів України. Праця охоплює усі області країни.

Нагадаємо, акція «Письменник за прилавком» триватиме в Ужгороді до 15 грудня: щодня (крім вихідних)  з 14.00 до 15.00 у книгарні «Кобзар». Підсумком акції стане нагородження переможців конкурсу «Книга на Миколая».  

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання