Сьогодні у «Кобзарі» автографи роздавала Галина Малик

Сьогодні у «Кобзарі» автографи роздавала Галина Малик

У п’ятницю, 8 грудня, в ужгородській книгарні «Кобзар» у рамках щорічної передсвяткової акції «Письменник за прилавком» зі своїми читачами та шанувальниками спілкувалася знаменита вторка численних творі для дітей Галина Малик.

Письменниця щороку бере участь у акції та кожного разу приносить до книгарні чудові книжкові подарунки для малечі. Цього року найбільше пощастило найменшим читачам, оскільки Галина Малик видала дві книжечки віршів для діток дошкільного віку.

«Цього року маю три новинки, які я давно чекала і яким я дуже рада. По-перше, у Києві, у видавництві «KALAMAR» вийшло перевидання першої книжки із трилогії «Вуйко Йой і Лишиня», який вже досить широко знаний в Україні, діти його дуже люблять і навіть по цій книжці розроблені декілька уроків у шкільній програмі. Вийшла також нова збірочка для найменших читачів «Віршики для Одарочки». Особливість цієї книжки у тому, що оформлення її виконала випускниця Ужгородської мистецької академії, це була її дипломна робота. Мені дуже сподобалося, були також дуже хороші відгуки про цю роботу. Третя новинка – «Як Сонечко крапочки загубило». Книжечка вийшла  у Львові. Це – невелике оповіданнячко також для наймолодших читачів. Так вийшло, що цього року до Миколая найбільше подарунків – для малечі», – розповіла Галина Малик.

«Також у цьому році вийшло четверте перевидання у видавництві «А-ба-ба-га-ла-ма-га» книжки «Надзвичайні пригоди Алі», взагалі це – чотирнадцяте перевидання. Цей твір вивчають діти у школі. Зараз у Харкові у «Шкільній бібліотеці» готуються до виходу дві мої повісті», – зазначила письменниця.  

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...