Сьогодні Північна Корея може розпочати запуски ракет

Сьогодні Північна Корея може розпочати запуски ракет

Сьогодні, 10 квітня, КНДР може розпочати запуски своїх ракет. Раніше Північна Корея саме до цієї дати закликала усіх іноземців в інтересах їх безпеки залишити Корейський півострів, – повідомляє Укрінформ.  

За даними розвідувальних супутників  США, Північна Корея підготувала до стрілянини сім ракетних комплексів. Головну загрозу становлять дві ракети середньої дальності «Мусудан» — місцева модифікація радянської ракети Р-27, що колись стояла на озброєнні підводного флоту СРСР. Дальність її польоту - близько 3 тисяч кілометрів.

Окрім цього на узбережжі провінції Хамгсн - Пукто на північному сході КНДР  розгорнуто підрозділи мобільних ракетних комплексів «Нодон», відомих у всьому світі як радянський «Скад». «Нодони» здатні уражати ціль на відстані тисячі кілометрів. Можливий також пуск старих північнокорейських ракет на базі «Скадів» із дальністю польоту близько 300 кілометрів.

Між тим, сьогоднішній номер центральної партійної газети КНДР «Нодон сінмун» не має явно агресивної направленості. Він відкривається матеріалами, присвяченими колишньому лідерові країни Ким Чен Іру. Газета, зокрема, також повідомляє про сільськогосподарські роботи на полях країни, впровадженні нових технологій у виробництві чавуну. У ряді матеріалів йдеться про Корейську народну армію, яка представляється як потужна сила, здатна протистояти «агресорам США і їх південнокорейським маріонеткам».

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...