Сьогодні молодіжка «Говерли» зіграє з «Таврією»

20 листопада у рамках 3 туру молодіжної першості U-19 ужгородці у  Сімферополі зіграють проти місцевої «Таврії». Гра розпочнеться о 13.00.

Минулий свій поєдинок «Таврія» в Луцьку програла – 3:2. Програючи по ходу матчу - 2:0, підопічні Олексія Артюхіна змогли переломити хід поєдинку і в другому таймі зрівняти рахунок на табло завдяки точним ударам Кошмана і Гасанова - 2:2. Проте пропустили прикрий м’яч на 86 хвилині з пенальті.

В групі «В» «Таврія» за підсумками першого етапу зайняла останнє -  восьме місце. Маючи в своєму активі всього три очки (три нічиї та одинадцять поразок). Різниця м’ячів 5-32.

Наразі після двох зіграних турів молодіжний склад «Таврії» посідає четверту сходинку, маючи у своєму активі один заліковий пункт. Різниця м’ячів 2-3.

«Говерла» зіграла всього один матч. В першому турі підопічні Валентина Слюсара програли в Луцьку «Волині» - 2:1, - повідомляє інформаційний відділ ФК «Говерла».