Сьогодні депутати планують розглянути недоторканість

5 липня Верховна Рада планує розглянути закон про внесення змін до Конституції в частині обмеження депутатської недоторканності.
Відповідний законопроект, авторства міністра юстиції Олександра Лавриновича, що значиться першим у порядку денному, затверджено на 5 липня.


Йдеться про законопроект, поданий представниками Партії регіонів. Якщо голосування 5 липня з цього документу буде успішним, то у вересні «регіонали» планують прийняти його в цілому. «Якщо ми 5 липня проголосуємо за нашим законопроектом, який вже більше двох років перебуває в роботі, то в нас є можливість восени, у вересні, остаточно поставити крапку в даному питанні», — сказав лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.
Варто відзначити, що раніше Єфремов висловив сумнів, що «буде 226 голосів» для того, щоб на цій сесії прийняти законопроект про недоторканність народних депутатів.
Нагадаємо також, що опозиція наполягає на тому, щоб недоторканність була знята не тільки з депутатів, але і з суддів і президента. Рада направила до Конституційного суду відповідний проект закону.
Крім того, в четвер депутати розглянуть календарний план проведення одинадцятої сесії Верховної Ради України шостого скликання.
Також у списку багато законопроектів для повторного розгляду з пропозиціями президента.
На четвер також заплановано питання про обрання та звільнення суддів, і про призначення позачергових місцевих виборів.

Дзеркало тижня

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...