Сьогодні — останній день, коли ужгородці можуть змінити місце голосування

Якщо з певних причин у день виборів, ви не будете в Ужгороді, але проголосувати хочете, слід тимчасово змінити місце голосування. Наголошуємо, однак, що сьогодні — останній день, коли це можливо.Для зміни місця голосування слід звернутися у відділі ведення Державного реєстру виборців Ужгородської міської ради (кабінет №237). Працівники відділу працюватимуть до 18.00 без перерви на обід.

"Черга перед кабінетом досить велика, очевидно, всі відкладали цю справу на останній момент, як і я, — розповідає журналістка Ярина Денисюк. - Однак, зауважу, це не вина працівників відділу, вони працюють дуже оперативно. Тож якщо збираєтеся змінити місце голосування, розраховуйте на невеликий час очікування."

Перед кабінетом чимало і молоді, і старших людей, зокрема, це переселенці та військовослужбовці.

Аби пришвидшити справу та полегшити роботу працівникам відділу приготуйте заяву заздалегідь. Тут можна завантажити бланк заяви , а тут подивитися зразок її заповнення Важливо це і з тієї причини, що у заяві слід вказати номер виборчої дільниці, де ви збираєтеся проголосувати, а цю інформацію краще з'ясувати заздалегідь.

Окрім того слід надати документи, що підтверджують причину необхідності тимчасової зміни місця голосування (копії та оригінали). Це може бути довідка з місця роботи, довідка з місця навчання, документ, що підтверджує право власності або оренди на житло, путівка в санаторій, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи чи банальний квиток на потяг, як у випадку нашої колеги. Перелік таких документів не є вичерпним.

Не забудьте також паспорт чи інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

Зверніть увагу, що подати заяву можна тільки особисто. Електронна форма такого звернення не передбачена.

Окрім того розраховуйте, що тільки наступного дня, тобто завтра, вам нададуть документ, який дасть змогу проголосувати за іншим місцем, тобто до мерії потрібно буде навідатися ще раз.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання