Сноубордистка Аннамарі Данча розповіла про свої перші кроки у спорті на Красії

Сноубордистка Аннамарі Данча розповіла про свої перші кроки у спорті на Красії

Ужгородська сноубордистка, яка нещодавно здобула найкращий результат в історії українського снобордингу – срібло на Чемпіонаті світу у США, розповіла про свої перші кроки у спорті.

Під час прес-конференції організаторів «Baby Champ Krasiya 2019» в Ужгородському прес-клубі, Аннамарі Данча поділилася спогадами про дитячі спортивні роки, проведені на Красії.

«Гора Красія є моєю рідно, я з двох років там каталася. Мені дуже приємно, що зараз проводиться такий чемпіонат для дітей, бо донька підростає і я рада, що започаткували такі змагання саме на Красії. Це дуже добре для дітей, коли вони займаються лижним спортом», – сказала спортсменка.  

«У нас на Закарпатті просто гріх не починати розвивати таку справу. Скільки не буваю на змаганнях закордоном, завжди дуже багато дітей привозять і розвивають. Потрібно і у нас популяризувати цей вид спорту», – додала Аннамарі.

Нагадаємо,  дитячий Чемпіонат України «Baby Champ Krasiya 2019» стартує уже завтра, 20 лютого. Під час змагань на учасників чекає і приємний сюрприз – автограф-сесія від Аннимарі Данчі.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання