Скільки операцій здійснено новим сервісним центром МВС в Ужгороді?

Здійснено 4500 реєстраційних операцій з дня відкриття нового сервісного центру МВС в м. Ужгород, інформує прес-служба РСЦ МВС в Закарпатській області.

Незалежно від місця реєстрації швидко та надійно громадянам надають адміністративні послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія, допуску до перевезення небезпечних вантажів, здійснення заміни посвідчення водія, а також інші послуги сервісних центрів МВС.

Громадян обслуговують 7 працівників фронт-офісу. На робочих столах працівників, які контактують із громадянами, встановлені додаткові камери – це дозволяє  контролювати якість надання послуг. У новому сервісному центрі МВС працює електронна черга, сучасна система комунікацій та безкоштовний Wi-Fi

Новий сервісний центр МВС відкрився 18 січня 2017р. За цей період  надано громадянам    багато різних послуг які пов’язані з транспортними засобами а саме :

-    проведено теоретичних іспитів - 4119;
-    проведено практичних іспитів – 3262;
-    видано посвідчень водія вперше – 2139;
-    видано посвідчень водія після втрати(викрадення) – 643;
-    замінено посвідчень водія – 2195;
-    замінено посвідчень водія з відкриттям категорії -635;
-    видано посвідчень водія всього – 5613;
-    здійснено реєстраційних операцій - 4500;
-    прийнято запитів від громадян для отримання довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України – 2435.

Новий сервісний центр МВС в Ужгороді працює за адресою вул. О. Кошового, 4. Громадян тут обслуговують з вівторка по суботу без обідніх перерв. Понеділок та неділя – вихідні дні.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання