Новини

Система YouСontrol: найкращий сервіс для аналізу підприємств

Зараз в Україні функціонує мільйони різноманітних підприємств, фізичних осіб-підприємців та інших суб’єктів господарювання. В такому насиченому бізнес-середовищі важливо, щоби всі процеси були максимально прозорими – саме для цього і була створена система YouСontrol, база даних котрої налічує досьє на понад 5 млн. вітчизняних компаній та ФОПів.

Крім того, з допомогою сервісу можна перевірити роботу українських судів та інших держустанов. До прикладу, вас зацікавив список справ, що розглянув Святошинський суд – YouСontrol надасть всю необхідну вам інформації щодо цього питання.

Більше того, даний інструмент є корисним та ефективним помічником як для бізнесменів, так і для журналістів, адже на сайті системи можна отримати дані на будь-яке підприємство, установу чи конкретну особу, зокрема:

  • Інформацію про компанії, контрагентів, директорів та їх зв’язки;
  • Ліцензії та інші дозвільні документи підприємств та установ;
  • Всі існуючі кримінальні провадження, податкові борги, офшори, санкційні списки та багато іншого.

Переваги системи YouСontrol

Найперше варто відзначити, що з даною системою активно співпрацюють провідні українські компанії, банки, бренди, а також популярні ЗМІ та держустанови. Воно й не викликає подиву, позаяк Ю-Контрол https://youcontrol.com.ua/ має низку ключових переваг:

  • По-перше, сервіс вирізняється зручним та інтуїтивно зрозумілим веб-сайтом, з яким дійсно зручно працювати як з комп’ютера, так зі смартфону чи планшету;
  • По-друге, тут зібрані актуальні дані майже на всі українські підприємства, ФОПи, державні та комунальні установи, а також фізичні особи – вся ця інформація береться з більше сотні офіційних джерел;
  • По-третє, команда YouСontrol докладає максимум зусиль, аби проекту був максимально інноваційним, відкритим, креативним і відповідальним – це, до слова, головні цінності, якими керуються працівники даної системи;
  • По-четверте, сервіс користується неабиякою популярністю серед бізнесменів, державних діячів та представників засобів масової інформації;
  • По-п’яте, сервіс пропонує декілька вигідних тарифних планів, зокрема, і безкоштовний. До речі, близько 92% компаній, що використовують YouСontrol, купляють ліцензію повторно.

Важливість функціонування даної системи важко переоцінити. Адже саме цей інструмент дозволяє бізнесовцям уникнути фінансових загроз та різноманітних ризиків, а журналістам та активістам проводити ефективні розслідування суспільно важливих та значущих справ.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.