Сина екс-губернатора Закарпаття вбили і інсценували самогубство?

У кримінальному провадженні щодо смерті сина екс-"губернатора" Закарпаття Івана Різака Олексія висунуто кілька версій, серед яких поряд із самогубством розглядається і вбивство із подальшим інсценуванням самогубства. Призначено ряд експертиз. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Як вже повідомлялося, близько 20.30 хв. 16 листопада 2012 року до чергової частини Ужгородського міськвідділу міліції надійшло повідомлення про те, що біля 16-поверхівки на проспекті Свободи виявлено тіло чоловіка 25-30 років. Особу загиблого було встановлено – ним виявився Олексій Різак.

Першочергові слідчі дії за цим фактом проведено працівниками СВ Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області, якими за даним фактом у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстроване кримінальне провадження за ч.1. ст.120 Кримінального кодексу України (доведення до самогубства).

Проте, для більш ефективного проведення досудового розслідування досвідченими працівниками дане кримінальне провадження передано до слідчого управління УМВС України в Закарпатській області. 

Джерело Zaholovok.com.ua у день трагедії повідомило, що попередня версія загибелі - убивство, проте офіційно йшлося про те, що хлопець вчинив самогубство.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання