Новини

Сина Балоги намагаються зняти з виборів через суд

Андрія Балогу, сина народного депутата України Віктора Балоги, намагаються зняти з проміжних виборів до Закарпатської обласної ради через суд.

Про це повідомляє прес-служба ОПОРИ в Закарпатській області.

Скасувати рішення окружної виборчої комісії про реєстрацію кандидатом у депутати до Закарпатської обласної ради Андрія Балоги – цього у Закарпатському окружному адміністративному суді вимагав інший кандидат в депутати Михайло Русин.

Останній мотивував свій позов тим, що Андрій Балога був висунутий як кандидат від партії Єдиний Центр, однак насправді нібито рахується членом «Партії нового покоління України». Сам позивач до суду не з’явився, його інтереси представляв адвокат, котрий надав суддям копії протоколів, у яких значиться, що Андрій Балога є членом київського осередку згаданої маловідомої партії.

Натомість представники Андрія Балоги представили суду оригінали документів, згідно з якими Балога з лютого 2012-го по лютий 2013-го року перебував у лавах партії Єдиний Центр. 2 лютого він припинив членство у партії, і тому на момент реєстрації кандидатом був безпартійним.

Також юристи Андрія Балоги надали оригінал написаної Балогою заяву про вступ у партію Єдиний Центр, а представник позивача не мав ні оригіналу, ні копію заяви про вступ Андрія Балоги до «Партії нового покоління України».

Відтак колегія суддів на чолі із Д.Іванчулинцем у неділю, 10 лютого, вирішили відхилити позов, а рішення Закарпатської окружної виборчої комісії про реєстрацію Андрія Балоги кандидатом від Єдиного Центру залишити в силі.

Сторона-позивач повідомила, що подаватиме апеляцію до Львівського апеляційного адміністративного суду.

Андрій Балога є рідним сином депутата Верховної Ради Віктора Балоги, балотується до Закарпатської обласної ради на окрузі №5.

Нагадаємо, проміжні вибори до Закарпатської обласної ради відбудуться 3 березня, на 5 вільних місць у раді претендують 132 кандидати.  5 місць у раді звільнилися, оскільки представників Партії регіонів та Єдиного Центру обрано депутатами Верховної Ради України.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.