Новини

Силачі УжНУ стали переможцями обласного чемпіонату

У селі Поляні на Свалявщині відбувся чемпіонат області з класичного паверліфтингу у триборстві й жимі лежачи, в якому взяли участь 72 спортсмени з семи регіонів Закарпаття.  Збірна команда обласного центру, яка посіла перше місце в жимі і друге у триборстві, складалася винятково зі студентів УжНУ та членів університетського спортивного клубу, котрі тренуються в секції атлетизму під керівництвом старшого викладача кафедри фізичного виховання Андрія Федорішка, – повідомляє Медіацентр УжНУ.

В особистому заліку серед жінок чемпіонкою в триборстві стала студентка факультету суспільних наук Вілія Палагусинець, а серед чоловіків у ваговій категорії до 93 кг з результатом 542,5 кг, що перевищує норматив кандидата у майстри спорту, переміг член ГО «Спортивний клуб УжНУ» Леонід Квятковський.

Таку ж саму суму у триборстві в цій категорії набрав студент факультету здоров’я людини Юрій Марушкей, посівши ІІ місце тільки тому що виявився важчим за переможця.

У ваговій категорії до 74 кг з сумою 455 кг, що є вищою за кандидатський норматив, срібним призером став наш спортклубівець Максим Офіцинський, поступившись чемпіону всього на 5 кг. Шостим став студент факультету здоров’я людини Іван Кошеля.

У жимі лежачи чемпіонами області стали студент математичного факультету Євген Криса (вага до 74 кг), який підняв 160 кг, що перевищує норматив майстра спорту України, член «Спортклубу УжНУ» Олександр Шляхта з результатом 175 кг, що також перевищує майстрівський норматив у категорії до 83 кг, та студент факультету іноземної філології Максиміліан Лабінський (вагова категорія до 105 кг). Не поступившись жодним кілограмом бронзовим призерам, четверті місця у своїх категоріях посіли Ростислав Карпович (стоматологічний факультет) та Іван Гучкович (факультет здоров’я людини). З п’єдесталу їх посунула власна вага, яка виявилася трохи вищою, ніж у призерів.

У ці дні відзначився ще один вихованець університетської секції атлетизму Віталій Троян (факультет здоров’я людини). Виступаючи в Коломиї на чемпіонаті України з паверліфтингу серед студентів ВНЗ, він посів ІІ місце у ваговій категорії до 93 кг з результатом, що набагато перевищує норматив кандидата у майстри спорту.