СИЛА ПРАВА перемогла колаборантів в мантіях

Сьогодні поставлена крапка у дворічній історії боротьби СИЛИ ПРАВА в інтересах вимушеної переселенки з Луганськ – матері двох неповнолітніх дітей, дружини загиблого прикордонника-захисника України – з українськими суддями-колаборантами, які з різних надуманих причин відмовляються визнавати Росію агресором і окупантом.
12 липня СИЛА ПРАВА отримала постанову Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду України, якою встановлений факт вимушеного переселення в травні 2016-го Ольги Арнаут та її неповнолітніх дітей з Луганська внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України та окупації частини території нашої країни.
Разом з СИЛОЮ ПРАВА Ольга Арнаут розпочала юридичний наступ на країну-агресора у січні 2017 року, коли до Києво-Святошинського районного суду Київської області була подана заява про встановлення факту вимушеного переселення заявниці з окупованого Луганська. Суддя по справі Ковальчук вісім (!) разів переносив засідання, а згодом – затягнувши процес на 11 місяців – наприкінці листопада 2017-го відмовив у задоволенні позову.
Вже на початку грудня 2017-го СИЛА ПРАВА подала апеляційну скаргу до Апеляційного суду Київської області. Суд в особі судді Коцюрби виніс ухвалу про відкриття провадження, згодом суддю було змінено на суддю Фінагієва, який п’ять (!) разів переносив розгляд справи і лише 12 червня 2018 року виніс постанову про відмову у задоволенні апеляційної скарги.
«Постанова Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду України – результат жорсткої юридичної боротьби з Києво-Святошинським районним судом Київської області, а також Апеляційним судом Київської області, – зазначив голова СИЛИ ПРАВА Андрій Сенченко. – Ми дякуємо Колегії суддів у складі головуючого судді Дмитра Луспеника, суддів Олени Білоконь, Бориса Гулька, Євгена Синельникова та Сергія Хопти за винесення справедливого рішення від імені та на користь України».
Наступний етап для Арнаутів – подання позовів як вимушені переселенці та члени родини загиблого військовослужбовця і отримання компенсації моральної та матеріальної шкоди від держави-агресора.
Родина може розраховувати щонайменше на 285 тисяч євро компенсації.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання