Новини

Швеція готова надати Донбасу майже 4 млн євро

Влада Швеції надасть Україні гуманітарну допомогу в розмірі 35 млн крон (3,8 млн євро). Про це повідомляє шведська газета Svd Nyheter, - передає Укрінформ.

“Швеція виділяє 35 млн крон (3,8 млн євро - ред.) на надання гуманітарної допомоги Україні. Кошти підуть на закупівлю продовольчих товарів та медикаментів для східної частини країни, а також на відновлення інфраструктури», - зазначається в повідомленні.

Міністр з розвитку міжнародного співробітництва Швеції Хіллеві Енгстрьом наголосила, що ситуація на сході України погіршується, у 200 тис. жителів Луганська від початку серпня відсутні вода, електрика та мобільний зв'язок, а також існує брак продуктів та ліків.

Вона також сказала, що в майбутньому Швеція також може виділити кошти на гуманітарну допомогу Україні.

 

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.
Новини інших ЗМІ