Обговорили шляхи співпраці служби зайнятості з ПАТ «Укрзалізниця»

Обговорили шляхи співпраці служби зайнятості з ПАТ «Укрзалізниця»

Учора, 19 липня, в конференц-залі Ужгородського залізничного вокзалу відбулося засідання круглого столу з приводу пошуку найефективніших шляхів співпраці Закарпатської обласної служби зайнятості з структурними підрозділами Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця". Це вже другий захід, що пройшов у рамках реалізації положень Меморандуму про співпрацю між ПАТ "Укрзалізниця" та Державною службою зайнятості, підписаного у травні цього року.

Участь у засіданні круглого столу взяли начальник та заступник начальника відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Петро Фолтин і Наталія Ковчар, директор Ужгородської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Лукач, заступник директора Ужгородського міського центру зайнятості Ігор Мельников, керівники семи підрозділів ПАТ "Укрзалізниця".

"Проаналізувавши пропозиції та детально вивчивши проблему нестачі робочої сили на ПАТ "Укрзалізниця", обласна служба зайнятості пропонує найбільш оптимальні шляхи по вдосконаленню співпраці. По-перше, це інформаційно-консультаційний напрямок роботи, організація прес-турів для представників засобів масової інформації на підприємство. По друге – допомога у створенні відео-вакансій з подальшим розміщенням на Інтернет-ресурсах служби зайнятості, у секторах самостійного пошуку роботи. Третє – це проведення спільних Виїзних акцій в районних центрах, об'єднаних територіальних громадах тощо. Всі ці заходи спрямовані на інформування якомога більшого відсотку населення про потреби у кадрах", - зазначив Петро Фолтин.

За словами начальника відділу, щоб запобігти в подальшому розвитку ситуації з нестачею кваліфікованого персоналу, інформаційний напрямок роботи слід проводити із огляду на перспективу. Мова йде про спільні заходи профорієнтаційного спрямування, орієнтовані на шкільну молодь.

"Практика проведення всіх запропонованих заходів у нас велика. Це дійсно дієві шляхи, які допоможуть вирішити кадрову проблему", - додав начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості.

До всього, працівники служби зайнятості рекомендували партнерам скористатися Електронним кабінетом роботодавця розміщеним на Інтернет порталі служби зайнятості, проведенням скайп-співбесід з потенційними працівниками.

У свою чергу, представники "Укрзалізниці" розповіли, що всі запропоновані шляхи спільної співпраці є надзвичайно актуальними для них, тож готові приступити до їх реалізації якнайшвидше.

У подальшому, всі поточні питання вирішуватимуться вже у форматі робочих зустрічей.

Закарпатська обласна служба зайнятості

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання