Шлях до омріяного батьківства

Шлях до омріяного батьківства

Покликання жінки на цій землі – перш за все бути мамою. Тому вона з таким хвилюванням і трепетом чекає на появу свого первістка. Але не всім випадає щастя стати батьками. Інколи для цього потрібно пройти тернистий шлях, щоб здійснилося диво.

Слово «безпліддя» нині звучить як звичайний термін у медицині. З цією проблемою стикається кожне п’яте подружжя у світі. В Україні та на Закарпатті зокрема кожне четверте подружжя не вагітніє протягом року. Це – 3,7% жінок. Причин цьому – безліч.

Утім, безпліддя нині не є вироком. За останні кілька десятиліть медицина зробила прорив у розвитку допоміжних репродуктивних технологій. Вони допомагають зачати і народити здорових дітей навіть в тих випадках, які до недавнього часу здавалися безнадійними.

– Нині єдиним ефективним методом лікування безпліддя є ЕКЗ – екстракорпоральне запліднення або заплідненняinvitro. Ефективний він тому, що ми бачимо розвиток ембріона з першого дня і аж до переносу його в лоно майбутньої мами, – пояснює Наталія Стрижак, лікар гінеколог-репродуктолог, лікар УЗД, завідуюча жіночою консультацією Медичного центру «Інтерсоно Medicover Group» в Ужгороді.

Запліднення штучне – вагітність справжня

Деякілюдиволодіють неправильною інформацією щодозапліднення invitro, вважаючи його «штучним». Насправді під часinvitroлише процес запліднення відбувається поза організмом матері – в умовах високотехнологічної ембріологічної лабораторії. Після переносу ембріона в організм жінки вагітність проходить як при природньому зачатті. Ця процедура є цілком безпечною та немає негативних наслідків.

– За фактом, процес заплідненняinvitroвідбувається так само, як у природних умовах, але за допомогою ембріолога та сучасного обладнання, –наголошує Неля Хомин, ембріолог Медичного центру «Інтерсоно Medicover Group».

Залежно від причин безпліддя, вагітність внаслідок першої спроби заплідненняinvitro, настає у 40–65% подружніх пар. Зі збільшенням кількості спроб, ефективність зростає до 87%. Окрім того, використовуючи новітні репродуктивні технології, лікарі дають можливість парам, які мають загрозу виникнення у майбутніх дітей генетичних хвороб, народити здорових малят.

– До нас звертаються жінки різних вікових категорій: наймолодшій було двадцять років, найстаршій – сорок дев’ять, – розповідає лікар. – Ми радимо подружжям не затягувати з вирішенням цієї проблеми. Якщо у пари протягом року немає діток, то необхідно перевірити своє здоров’я. Причин ненастання вагітності,коли єдиним і найбільш ефективним методом лікування єЕКЗ, є дуже багато: це і непрохідність маткових труб, і відсутність овуляції тощо. Проводиться екстракорпоральне запліднення відповідно до дня менструального циклу жінки, ідентично природньому процесу. Кожен етап строго відстежується лікарем-репродуктологом. Діти, народжені за допомогою invitro, нічим не відрізняються від дітей, зачатих звичайним шляхом. Вони абсолютно здорові, про що свідчать чисельні багаторічні дослідження в Європі та США.

Як підготуватися до ЕКЗ та вагітності?

Сучасна процедура invitro не потребує від майбутніх батьків якоїсь особливої підготовки чи обмежень. Але єряд обстежень, які необхідно пройти парі, щоб визначити стан їхнього здоров’я.

Жінці призначають аналізи на гормони, УЗД порожнини матки, перевірку прохідності маткових труб,загальні аналізи та консультацію терапевта. При відсутності протипоказіввона можепочинати програму екстракорпоральне запліднення.

Варто наголосити, що безпліддя спричиняє не тільки жіночий фактор, але й на 50% чоловічий. Тому важливим є обстеження здоров’я як жінок, так і чоловіків.

Захворювання, які можуть бути причиною безпліддя у сильної статі, часто протікають безсимптомно і виявляються тільки в неможливості зачаття. Перш за все, чоловікові потрібно зробити спермограму. Цей аналіз дозволяє визначити кількість сперматозоїдів, їх рухливість й структуру. Щоб дізнатися причину незадовільної спермограми, лікар може призначити гормональні дослідження, аналізи на наявність інфекції або генетичні тести.

Повне обстеження у Медичному центрі «Інтерсоно Medicover Group» в Ужгороді подружжя може пройти за день-два.

Гарантія ефективності

Відсоток настання вагітностей у Медичному центрі «Інтерсоно Medicover Group»в Ужгороді становить 56% – мова йде про першу спробу, власні яйцеклітини та миттєвий перенос.Є і кумулятивний показник (коли пацієнти роблять 2-3 спроби завагітніти), він є набагато вищим – 87%. Фактично 9 з 10 жінок, які прийшли «ІнтерсоноMedicoverGroup», стали мамами.

Вже понад 300 діток народилося на Закарпатті завдяки допомозі фахівців цього медичного центру. Тож не втрачайте надії, вірте, що все буде добре і лелека незабаром вже кружлятиме і над вашим домом.

Медичний центр «Інтерсоно Medicover Group» в Ужгороді є частиною потужної міжнародної мережі медичних закладів Medicover, заснованої в Європі у 1995 році. Зараз Medicover активно розвивається в Україні, втілюючи нові стандарти якості медичного обслуговування.

Ужгород, пл. Ш. Петефі, 28, 4-й поверх

+38 (0312) 65-95-95, +38 (050)-377-09-96, +38 (067) 323-26-83

reception@intersono.uz.ua

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання