Новини

Школа і коронавірус: в Ужгороді розповіли особливості навчання з вересня

Сьогодні, 27 серпня, під час брифінгу журналістам розповіли про зміни, що торкнуться шкіл з вересня. Зокрема, в Ужгороді старші класи, наповненістю більше 30 учнів, будуть ділити на групи, які вчитимуться почергово: один тиждень у приміщенні школи, другий – дистанційно. Харчування в школах не відмінятимуть, але воно відбуватиметься за гнучким графіком.

Як повідомила повідомила начальниця управління освіти Ужгородської міської ради Наталія Мухомедьянова, прийнято рішення, що початкові, 1-4 класи, вчитимуться в звичному режимі. А учні старших класів, якщо наповненість понад 30 дітей, ділитимуть на групи, які вчитимуться почергово – тиждень у закладі, тиждень дистанційно.

Учні початкових класів будуть без масок, а старші – на уроках без масок, а в коридорах на перерві – в масках. У школах розклеїли вказівники з напрямами руху.

Частково дистанційне навчання для учнів 5-11 класів на освітній процес загалом не вплине, запевнила Наталія Мухомедьянова, матеріал учителі подаватимуть у повному обсязі. «Ця форма навчання – поділ класів, де понад 30, – буде в тестовому режимі, упродовж 2 тижнів хочемо побачити, який ефект це дасть», – додала Наталія Богданівна.

Розповіла також, що використання води з кулерів та інших пристроїв не діятиме – діти повинні мати свої пляшки. Харчування в школах буде, але за гнучким графіком, щоб не було скупчення учнів.

Коментувати
Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.