Щоб перевезти книги бібліотеки УжНУ, потрібно ще 2 000 м.кв. приміщень

Щоб перевезти книги бібліотеки УжНУ, потрібно ще 2 000 м.кв. приміщень

Про це йшлося сьогодні, 26 червня, на зустрічі в.о. голови облдержадміністрації Івана Бушка з єпископом-ординарієм Мукачівської греко-католицької єпархії Міланом Шашіком та в.о. ректора Ужгородського національного університету Віталієм Ніколайчуком. Нині триває процес перенесення частини книжкових фондів УжНУ із приміщення резиденції Мукачівської єпархії. За твердженням представників греко-католицької церкви, зараз бібліотека займає трохи більше800 м. кв. (36 % площі), єпархія –1 460 м. кв. (63 %). У свою чергу, представники вищого навчального закладу наголошують: площа будівлі, де зберігаються книги, більша. Загалом у приміщенні ще залишається близько семисот тисяч друкованих видань. У новій бібліотеці на БАМі, де вже розмістили частину книжкового фонду, наразі не вистачає місця. Для того, щоб перевезти решту книг, потрібно ще близько2 000 м. кв.

Також на зустрічі були присутні заступник керівника краю Іван Качур, міський голова Ужгорода Віктор Погорелов, представники Ужгородського міськвиконкому, проректори університету.

Учасники обговорили варіант перенесення частини бібліотеки до нового корпусу УжНУ. Проте, зараз ця будівля ще не завершена. Актуальним залишається питання щодо перевезення стародруків - у бібліотеці зберігають друковані видання, вік яких сягає кількох століть. Для того, щоб їх перемістити, потрібно зробити експертизу і визначити, чи придатні нові приміщення для збереження книжок.

     

Наразі учасники зустрічі зійшлися на тому, що фахівці повинні точно визначити розміри приміщення, яке нині ще займає бібліотека навчального закладу; оглянути приміщення нового корпусу на БАМі; провести оцінку робіт, пов’язаних з перенесенням бібліотечного фонду до нового приміщення, - інформує прес-центр ОДА.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання