Що варто почитати починаючому трейдеру?

Існує чимало праць, присвячених проблемі успішної торгівлі на Форекс. Але для зростання в такій сфері бізнесу трейдеру необхідно задуматися книги, які допоможуть сформувати власну систему знань. Торгівля на ринку Форекс - це наука, і як будь-яка інша. Від новачків вимагається вивчення основ, термінів, принципів, методів, індикаторів pivot point metatrader. У свою чергу, розширення кругозору буде супроводжувати успіх на обраному шляху.

Ось короткий опис деяких бестселерів трейдингу, що стали класикою даного тематичного напряму:

«Спогади біржового спекулянта»

Найпопулярніша книга про біржової торгівлі всіх часів. У своїй книзі автор Едвін Лефевр розповідає біографію блискучого біржового торговця свого часу, американського бізнесмена, людини-легенди, відомого під прізвиськом "Ведмідь Уолл-стріт" - Джессі Лівермора. Праця привертає своєю реальністю та існуванням конкретної особи в історії. Книга написана в 1923 році, але в ній знайдуть багато потрібного і читачі двадцять першого століття.

«Як грати і вигравати на біржі»

Книга американського емігранта з Росії - Олександра Елдера увібрала в себе поєднання технічного і психологічного аспектів торгівлі. Такому баченню послужила професія лікаря психіатра. Причини злетів і падінь цін на біржі автор пов'язує з природою людських слабкостей. Усвідомлюючи корінь проблеми виникнення помилок, складає рекомендації для успішного технічного методу в застосуванні. Праця автора доповнена задачниками, в яких перебуває близько двохсот питань, вони допомагають виробити навички саморегуляції і емоційної стабільності.

«Біржова торгівля по трендам»

Книга буде цікава тим, хто слідує за тенденціями на ринку. Автор Майкл Ковел наводить приклади індикаторів, які дають можливість прогнозувати силу і тривалість тренда. Разом з доступно викладеною теорією також представлені прийоми практичного використання навичок технічного методу в процесі трейдингу.

«Візуальний інвестор. Як визначати тренди»

Спеціаліст по зоровому аналізу графіків Джон Мерфі розповідає читачеві про те, як візуально оцінювати ситуацію, уникаючи технічні прийоми. Книга доступна широкому колу читачів, відмінно підходить для самостійного вивчення. Книга зазнала змін у відповідності з сучасною ринковою ситуацією.

«Японські свічки. Графічний аналіз фінансових ринків»

Автор Стів Нісон заслужив визнання читачів усього світу, завдяки розкриттю японського методу, який існував близько чотирьохсот років, але не був відомий на Заході.

«Торговий хаос» книга у двох частинах.

Математик Білл Вільямс - автор Теорії Торгового Хаосу бачить зміни цін на ринку у вигляді хаотичного процесу. Це природні зміни, яким неможливо протистояти. Доведені технічні прийоми на основі прикладів, графіків, контрольних списків показують глибоке розуміння непередбачуваного.

Л. Борселіно «Підручник з дейтрейдингу»

Книга підійде тим, хто вже знайомий з теоретичним матеріалом в області біржової торгівлі, сподобається і трейдерам, які захочуть розвиватися в напрямку торгівлі на коротких інтервалах часу.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання
Loading...