Що сьогодні роблять працівники комунальних служб Ужгорода

Що сьогодні роблять працівники комунальних служб Ужгорода

Про роботу комунальних служб міста звітує Ужгородська міська рада.

Сьогодні в Ужгороді працівники «Закарпателектробуду» відновлюють лінію вуличного освітлення на вулиці Стародоманинській, на площі Шандора Петефі відновлюють кабельну лінію, на вулицях Василя Сурикова та Августина Волошина,47 замінюють лампи вуличного освітлення. «Ужагромікс», КП «КШЕП», ТОВ «АВЕ-Ужгород», «Ужбудсервіс», «Прибиральник+» косять зелені зони на вулицях Митній, Собранецькій, Минайській, Миколи Бобяка, Возз’єднання та проспекті Свободи. «УжАгромікс» також підстригає живопліт на вулицях Юлія Ставровського-Попрадова, Братів Бращайків та Олександра Довженка, прибирає схили набережних. На кладовищі «Барвінок» косять та вирізають чагарники. «Ужбудсервіс» та «АВЕ Ужгород» ліквідовують стихійні сміттєзвалища на вулицях Вілмоша Ковача, Олександра Попадинця, Іштвана Сечені, 35, Федора Достоєвського, Володимирській, Гвардійській, Марії Заньковецької, 38, 15.

Працівники обслуговуючих підприємств здійснюють ручне прибирання вулиць та закріплених за ними дільниць.
Покриття з кам’яної плитки та кам’яної бруківки продовжують встановлювати на площі Шандора Петефі. Продовжується також капремонт тротуарів на вулицях Юрія Гагаріна, Марії Заньковецької (від перехрестя вулиці Михайла Грушевського до перехрестя вулиці Тиводара Легоцького), Минайській (від вулиці Олександра Бородіна до будинку №67).

Триває реконструкція вулиці Олександра Можайського – на відрізку 8 Березня – Минайська встановлюють бордюри, викладають ФЕМ-плитку. На вулиці Шумній проходять підготовчі роботи до капітального ремонту. У рамках реконструкції вулиці Олександра Фединця та площі Корятовича проводяться підготовчі роботи до будівництва кільця для облаштування кругового руху. На вулицях Олександра Довженка та Олександра Бородіна проводять поточні ремонти.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міськради

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання