Що сьогодні роблять працівники комунальних служб Ужгорода

Що сьогодні роблять працівники комунальних служб Ужгорода

Сьогодні в Ужгороді працівники підприємства "УжАгромікс" прополюють квітники та косять зелені зони на площі Поштовій, у сквері Героїв Майдану, Альпінарії та підстригають живопліт на вулиці Небесної Сотні. Також зелені зони косять на Київській та Православній набережній та на вулицях Тиводара Легоцького, Шумній, 8 Березня, Академіка Корольова, Івана Панькевича. 

Працівники обслуговуючих підприємств прибирають вулиці та закріплені за ними дільниці. Комунальне підприємство КШЕП прибирає стихійні сміттєзвалища на вулицях Івана Айвазовського, Івана Панькевича, Шумній, 8 Березня, Академіка Корольова.

На кладовищі "Барвінок" косять зелені зони, вирізають чагарники та вивозять сміття. Ремонт світлофорів проводять на вулиці Митній та на перехресті вулиці Собранецької і Закарпатської, на вулиці Миколи Бобяка відновлюють опори вуличного освітлення.

Продовжується капремонт тротуарів на вулицях Юрія Гагаріна, Марії Заньковецької (від перехрестя вулиці Михайла Грушевського до перехрестя вулиці Тиводара Легоцького), Минайській(від вулиці Олександра Бородіна до будинку №67). Щебеневі основи та покриття з кам’яної бруківки роблять на площі Шандора Петефі. Триває реконструкція вулиці Олександра Можайського. На вулиці Шумній проходять підготовчі роботи до капітального ремонту.

В рамках реконструкції площі Олександра Фединця та площі Корятовича проводяться підготовчі роботи до будівництва кільця для облаштування кругового руху. Капітальний ремонт зупинки громадського транспорту роблять на вулиці Юрія Гагаріна, 239. На вулицях Олександра Фединця та Жупанатській перемощують бруківку.

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання