Що сьогодні роблять комунальні служби Ужгорода

Що сьогодні роблять комунальні служби Ужгорода

В Ужгороді сьогодні працівники “Закарпателектробуду” замінюють лампи вуличного освітлення на площах Театральній, Євгена Фенцика, вулицях Корзо, Августина Волошина і на набережній Незалежності. Також вуличне освітлення ремонтують на вулиці 8 Березня та на внутрішньоквартальній території будинків №№27-29 на вулиці Минайській.

Працівники “УжАгроміксу””, “АВЕ Ужгород”, “Ужбудсервісу” косять зелені зони на Православній набережній і вулицях Станційній, Братів Бращайків, Михайла Ломоносова, Юлія Ставровського-Попрадова, Минайській. На площі Поштовій та у сквері Героїв Майдану висаджують квіти та вирізають поросль.

Сміттєзвалища прибирають на вулицях Юрія Гагаріна, Фредеріка Шопена, Івана Айвазовського, Івана Сільвая, Івана Панькевича, Юлії Жемайте, проспекті Свободи, 31, у провулку Університетському. Вночі вулиці прибирали з використанням спецтехніки. Працівники обслуговуючих підприємств прибирають вулиці та закріплені за ними території. На кладовищі “Радванка” прибирають та вивозять сміття.

На площі Шандора Петефі вимощують кам'яну бруківку та плитку. На вулиці Шумній у рамках капітального ремонту ставлять бордюри. Верхній шар асфальтобетонного покриття продовжують робити на вулиці Марії Заньковецької.

Триває і капітальний ремонт покриття на внутрішньоквартальній території вулиця Марії Заньковецької, 25 - Іштвана Сечені, 50.

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання