Що потрібно для успішної торгівлі на ринку Форекс

Ринок Форекс подобається багатьом трейдерам за рахунок своєї відкритості, зручності і великого функціоналу. Тут можна торгувати валютними парами, акціями, сировинними товарами. Можна купувати і продавати їх за реальні гроші, а можна зареєструвати демонстраційний рахунок, де все відбуватиметься за аналогічними принципами, але з використанням віртуальної валюти і без економічних витрат з боку гравця.


Демо-рахунок і необхідний для того, щоб грунтовно підготуватися до торгівлі реальними заощадженнями, зрозуміти принципи роботи на ринку та наявні можливості для управління капіталом. Лише так можна отримати дорогоцінний досвід і звести ризики втрати коштів до мінімуму.

ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ УСПІШНОЇ ТОРГІВЛІ

Запорукою успіху в будь-якій справі - правильно підібрана стратегія. Якщо ж достатнього досвіду у вас немає, варто отримати фундаментальні знання про роботу ринку, технічний аналіз та управління капіталом. Після цього вже можна спробувати себе в демо-аккаунтах, паралельно працюючи над психологічним станом і силою волі. Також довірити управління власними заощадженнями можна досвідченому брокеру, який візьметься за невелику плату вигідно інвестувати гроші через търговски софтуер в покупку акцій, дорогоцінних металів або іноземних валют.

На віртуальному симуляторі, який оснащений тими ж функціями і має аналогічний вигляд, що і основний аккаунт на Форексі, ви можете перевірити компетентність брокера, не ризикуючи при цьому реальними засобами і отримуючи достовірну інформацію про зроблені помилки або досягнення.

ТОРГІВЛЯ ЗІ СТОРІНКИ ГРАФІКІВ

Ця функція дуже корисна і актуальна для трейдерів, адже в Інтернет-торгівлі обійтися без роботи з розширеними графіками просто не вдається. Проте раніше доводилося постійно перемикатися між ними і панеллю функцій, втрачаючи при цьому час і втрачаючи можливості. Після того, як над інтерфейсом попрацювали фахівці з компанії Admiral Markets, все стало набагато зручніше. Зараз можна переглядати графік і одночасно використовувати додаткову інструментальну панель, здійснювати операції з угодами, віддавати лімітовані і стоп-накази. Тим самим істотно підвищується продуктивність трейдера, і він знижує кількість помилок і недоліків у своїй торгівлі.

ТЕХНІЧНІ ІНДИКАТОРИ

Торгівля на ринку Форекс максимально спрощена для трейдера завдяки використанню понад півсотні технічних індикаторів. Освоїти кожен з них, і підібрати для себе найбільш оптимальний за всіма параметрами інструмент, простіше всього на демонстраційному рахунку. Тут ви без ризику і фінансових витрат освоїте такі індикатори, як баланс сил, Арун, хмара Ішимоку, смуги Боллінджера, канали Дончіана, індикатори Stochastic і багато іншого.

Реальний і демонстраційний аккаунт дозволяють застосовувати в торгівлі широкий асортимент інструментів для побудови графіків. Для більшої наочності графіки багато трейдерів доповнюють власними символами і примітками

ВІДСТЕЖЕННЯ РИНКУ

Торгова платформа MetaTrader 4 недарма виявилася самою популярною і затребуваною серед трейдерів. Саме її інтерфейс і можливості дозволяють відслідковувати рух котирувань і практично миттєво складати графік руху контрактів і курсів валют.

Новачкам також досить легко освоїти роботу в Інтернет-торгівлі, адже вони можуть екстерном пройти практичний курс навчання на демонстраційному рахунку, після чого можна приступати і до реальної торгівлі. Але потрібно пам'ятати, що власні інвестиції змінюють поведінку трейдера, змушуючи його хвилюватися і турбуватися, здійснюючи при цьому непоправні та прикрі помилки. Тому ринок forex България вимагає від своїх учасників особливо стійкого психологічного і морального стану, який забезпечить холоднокровне ведення торгів і розумне інвестування фінансів. Тільки при наявності сили волі і здорового глузду можна намагатися оволодіти високим технічним рівнем і отримати необхідні навички в Інтернет-торгівлі. Але, на жаль, цього навчитися на демо-рахунку неможливо, адже віртуальні гроші дають лише загальне уявлення про будову ринку Форекс, але ніяк не дозволяють отримати уявлення про власний психологічний стан, азарт і жадібність..

Loading...

Додати новий коментар

Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.
CAPTCHA
Питання для відсіювання автоматичного коментування.
Введіть відповідь на питання